Filmy

Realizujemy różne, krótkie formy filmowe, począwszy od teledysków i filmów reklamowych po dowolne pomysły. Film lub teledysk w prezencie? Proszę bardzo!

filmstrip-91434_1280Realizujemy małe formy filmowe – od rejestracji prób, koncertów, po różnego rodzaju filmy artystyczne, teledyski oraz filmy reklamowe. Naszym atutem jest niebanalny montaż nakręconego materiału oraz dźwięk, w tym w systemie Dolby 5.1. Realizujemy filmy z nagrań w naszym studio!

Nasze filmy wyróżnia:

– pomysłowość – masz jakąś luźną koncepcję? Przyjdź i porozmawiaj z nami – na pewno coś razem wymyślimy. Lubimy wyzwania!

– dźwięk – dbamy o jak najwyższą jakość dźwięku wykorzystując nasząvideo-163893_1280 wiedzę z zakresu obróbki materiału audio. Oprócz klasycznych ścieżek stereo tworzymy również ścieżki dźwiękowe w systemie Dolby 5.1.

– montaż materiału video – masz nakręcony materiał filmowy z wakacji? Ciekawe zdjęcia? Przyjdź do nas, a zmontujemy dla Ciebie kompletny film, z pełną oprawą dźwiękową.

– nagrania w studio i postsynchrony – do gotowego materiału filmowego dogrywamy materiał dźwiękowy w studio . Nagrany materiał w pełni synchronizujemy z obrazem.

film-145099_1280– oprawa muzyczna z prawami autorskimi – do gotowego materiału filmowego tworzymy w pełni autorskie ścieżki muzyczne i dźwiękowe. Współpracując z nami nie musisz obawiać się roszczeń z tytułu praw autorskich zamieszczając swój film na YouTube czy Facebooku.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, jak również producentów filmowych.

,