Piosenka na życzenie

Piosenka w prezencie? Czemu nie – urodziny, imieniny, ślub, dzień matki, itd – z oryginalnym tekstem i muzyką! Możesz też przyjść i samemu ją zaśpiewać, pomożemy!

heart-81207_1280Chcesz wyznać miłość, a nie wiesz jak? Chcesz zrobić wspaniały prezent rodzicom, dziadkom czy innej bliskiej osobie? A może chcesz wraz z grupą przyjaciół wręczyć nietypowy, oryginalny prezent koledze, który odchodzi z pracy lub ma urodziny?

Oferujemy unikalną możliwość zamówienia oryginalnej, dedykowanej piosenki! Co to oznacza?

1. Piosenka będzie zaśpiewana po polsku, men-257622_1280a jej tekst będzie napisany specjalnie dla wybranej osoby lub osób, wg Twojego zapotrzebowania.

2. Piosenka nie będzie coverem żadnego znanego przeboju – będzie w całości skomponowana i zaaranżowana przez StudioRG.

3. Piosenka będzie w dowolnym stylu i nastroju – w takim, w jakim zamówisz.

salt-desert-749594_12804. Gwarantujemy wysoki poziom artystyczny utworu oraz odpowiednią
jakość nagrania. Piosenka będzie zaśpiewana i zagrana przez muzyków wysokiej klasy oraz będzie zmiksowana i poddana masteringowi w StudioRG.

5. Dodatkowo, jeśli chcesz, piosenka może być ilustracją do filmu wykonanego z materiałów jakie nam powierzysz (zdjęcia, filmy) lub do materiału nakręconego przez StudioRG.

Sprawdź przykłady w zakładce „Media” i posłuchaj naszych produkcji. Oceń sam czy taki prezent sprawi radość osobie obdarowanej!

Przycisk 1

Jak należy zamówić piosenkę? To proste – robisz to w kilku krokach:

heart-71449_1280a) wypełniasz Formularz zgłoszeniowy, w którym określasz główne cechy osoby, dla której jest piosenka, w taki sposób, aby można było napisać odpowiedni tekst. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ. W odpowiedzi otrzymasz zwrotnego e-maila wraz z wyceną piosenki. W przypadku gdy piosenka ma być dodatkowo ilustrowana filmem zostaniesz wcześniej poproszona(y) o przesłanie materiałów do filmu.

b) cake-696551_1280Po otrzymaniu wyceny decydujesz czy zamawiasz  nagranie piosenki.

c) Jeżeli chcesz możesz poprosić o autoryzację tekstu, przed nagraniem wokalnym.

wedding-cake-toppers-267809_1280d)  Otrzymujesz gotową piosenkę e-mailem i decydujesz czy chcesz opłacić należność aby piosenka została poddana procesowi masteringu, który nada jej finalne brzmienie. Na tym etapie piosenka nie będzie się jeszcze nadawać do odtwarzania. Jeżeli zaistnieje, Twoim zdaniem, potrzeba zmian konsultujemy na bieżąco ewentualne, możliwe do wykonania poprawki.

e) Gotową piosenkę otrzymasz w formacie mp3 e-mailem, w formacie wav do pobrania przez internet (do samodzielnego wypalenia na płycie CD) oraz na gotowej płycie CD wraz z opakowaniem, wysłanej pocztą. Płyta zawiera dedykowany nadruk i znajduje się w pudełku z dedykowaną okładką.

Już teraz przygotuj się na ogromną radość z nietypowego, wspaniałego prezentu!

 Przycisk 2                                            Przycisk 4

,