Nagrania

Realizujemy nagrania w studio oraz sesje wyjazdowe np. nagrania chórów w kościołach. Oferujemy doradztwo i konsultacje w trakcie sesji nagraniowych.

Nagrania wokalne (2)Studio zajmuje się nagrywaniem różnych stylów muzycznych, od poezji śpiewanej po muzykę rockową. W naszej ofercie znajduje się realizacja wszelkiego rodzaju nagrań muzycznych, lektorskich i filmowych. Oprócz nagrań wokalnych realizujemy również nagrania instrumentalne wykonawców solowych i zespołów muzycznych. Dodatkowo w studiu dysponujemy klawiaturą ważoną midi oraz perkusją elektroniczną, co daje m.in. możliwość nagrywania pianina oraz bębnów przy wykorzystaniu technologii VST i brzmień nagranych na wysokiej klasy guitar-670087_1280instrumentach przez najlepsze studia na świecie, w Nowym Jorku czy Londynie. Dysponujemy bardzo bogatą biblioteką różnego rodzaju brzmień, od syntezatorowych, po brzmienia orkiestrowe czy chóralne.
Oprócz nagrań w pomieszczeniach studyjnych realizujemy również nagrania poza studiem, np. chórów w kościołach czy salach koncertowych lub osób prywatnych w domu. Możliwe jest dokonanie czech-republic-92452_1280nagrań z wykorzystaniem podkładów muzycznych słyszalnych dla wykonawców w trakcie nagrania. Do tego celu dysponujemy odpowiednim sprzętem przenośnym.
Przy realizacji nagrań, na etapie miksu i masteringu, używamy oprogramowania, z którego korzystają największe studia na świecie, takich firm jak Waves, Izotope, Steinberg, Lexicon, Line6, SynchroArts czy innych. Pozwala to uzyskać odpowiednią jakość i świeżość brzmienia nagrywanych utworów.
Atutem naszego studia są prowadzone na bieżąco guitar-708015_1280konsultacje muzyczno-interpretacyjne. Dbamy o to, aby jakość utworów spod naszych „suwaków” była jak najwyższa. Na etapie mixu wprowadzamy też odpowiednie korekty, jeżeli oczywiście jest to konieczne.
Pamiętaj jednak, iż żadne studio na świecie nie zastąpi odpowiedniego przygotowania muzyków do wykonania nagrania, a dobry materiał wejściowy jest gwarancją sukcesu. Gdyż jak mawiają Anglicy „garbage in – garbage out”…

,